Puslapis per 48h
"Neišpūstos" kainos
Patikima ir kokybiška
Profesionalus dizainas

Papildomos paslaugos

Svetainės nuotraukų galerija

Jeigu pageidaujate, pasiūlysime paįvairinti portalą interaktyviu turiniu – nuotraukų galerija. Joje galėsite kelti fotografijas iš įvairių renginių, dėti informacines produktų nuotraukas, arba atvaizduoti įvairų turinį, susijusį su Jūsų paslauga. Interaktyvi galerija padės Jums informaciją apie teikiamą paslaugą ar produktą pateikti aiškiau ir tiksliau.

Daugiakalbystė

Neapsiribojate vien Lietuvos rinka? Manote, kad turite potencialių klientų, kalbančių kitomis kalbomis? Ne bėda – į svetainę galime integruoti kelias kalbas vienu metu ir leisti Jūsų lankytojams nesunkiai pasikeisti atvaizduojamo turinio kalbą.

Svetainės priežiūra

Jeigu neturite patirties su svetainių administravimu ir norite visas iškilusias problemas išspręsti greitai, galite užsakyti svetainės priežiūros paslaugą. Mes sutvarkysime turinį, redaguosime esančias klaidas bei sutvarkysime kitas problemas. Šios paslaugos kaina priklauso nuo pačio portalo sudėtingumo. Norėdami gauti Jūsų poreikius bei finansines galimybes atitinkantį pasiūlymą, susisiekite su mumis.

Reklamos galimybės

Prie puslapio papildomai galite užsisakyti ir reklamos kampanijos sukūrimą bei optimizavimą, prekės ženklo ar paslaugos marketingo įgyvendinimą. Šios paslaugos kaina yra individuali, priklausomai nuo biudžeto ir siekiamų rezultatų. Detalesnį pasiūlymą gausite susisiekę su mumis elektroniniu paštu arba kontaktų formos pagalba.